עו"ד הלן דורפמן

Untitled-4.png

דיני מקרקעין וליטיגציה אזרחית

מה הדבר הכי טוב בעבודה שלך?

אני מאוד אוהבת את העבודה שלי כי היא מאתגרת אותי. אני אוהבת לפרק תיק לחלקים הכי קטנים עד שאני מצליחה למצוא פתרון. להרכיב את מסכת העובדות שמגיעה אליי ולהתאים אותה למסכת המשפטית. להבין איך אני מצליחה למצוא את הפתרון הכי טוב ללקוח שלי.

 

מה חלמת להיות כשהיית ילדה קטנה?

מאז שהייתי ילדה תמיד ידעתי שאהיה עורכת דין, גם ההורים שלי ידעו את זה. לא הייתה לי תכנית ב'.

מהי התכונה הכי טובה שלך?

האכפתיות. מכאן מגיע הכול. הרצון לחתור למטרה, להיות יסודית ולהזיז כל מה שצריך בדרך בשביל להגיע למטרה. ברגע שאכפת לך מהתיק ומהלקוח כל השאר כבר לא משנה. אני מרגישה שכאישה יש לי נקודת מבט שונה וייחודית.

מה מייחד אותך משאר הקולגות שלך?

היסודיות שלי. אני אוהבת לדעת הכול. כל לקוח שמגיע אליי יודע כבר מהרגע הראשון להעביר אליי את כל החומר, אני כבר אסנן אותו. אני רוצה ללמוד הכול. ברגע שאת מכירה את התיק לפרטים הקטנים ביותר ומשלבת את זה עם עבודה משפטית נכונה - הדרך להצלחה מובטחת.

את חושבת שיש שוויון בין נשים וגברים?

תמיד כשמדברים על שוויון בין נשים וגברים, המושג העצמה נשית עולה. למה צריך העצמה נשית? אנחנו חזקות ומדהימות, לא צריך להעצים אותנו. אנחנו מועצמות כמו שאנחנו. אני חושבת שבהרבה מקרים, במיוחד בתחום המשפטים, יש יתרון לנשים.

מה המסר שלך לנשים ששוקלות ללמוד משפטים?

תעשי, תעזי, תצליחי. גם כשאני הלכתי ללמוד משפטים, ילדתי את הבת שלי בשנה א' ואת הבן שלי בשנה ב'. אם רק תרצי - את תצליחי.

מי המודל להשראה שלך?

זאת שאלה קשה. אין לי איזשהו קו גבול שאני מסמנת שאליו אני רוצה להגיע. השמיים הם לא הגבול ואני רוצה להגיע כמה שיותר רחוק. הכי חשוב לי להיות המודל להשראה לילדים שלי. אני שואפת להיות המודל של עצמי ואעשה הכול בשביל זה.

Asset facebook.png
Asset mail.png
Asset insta.png
Asset whatsup.png
נא השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

תודה על הרשמתך