עו"ד הילה וינטרוב

דיני משפחה וגירושין

האם קיים שיוויון בין גברים לנשים?

לצערי לא קיים שוויון. הבעיה היא שנשים צועקות שהן רוצות שוויון, אבל לא עושות כלום בשביל להשיג את השוויון הזה. גם בממשלה ובהייטק יש הרבה יותר גברים, הלוואי ויהיה שוויון. אני קוראת לנשים ליצור את השוויון הזה דרך עשייה אמיתית.

 

האם יש לך יתרון בתור אישה בתחום דיני המשפחה?

כן, כאישה האינטליגנציה הרגשית שלי גבוהה יותר. הרבה מהלקוחות מעדיפים עורכת דין כשזה נוגע לדיני משפחה, כי הם מבינים את היתרונות שיש לנו בפן הרגשי. אני חושבת  שגם לשופטים קל יותר להתנהל עם עורכות דין, כשזה נוגע לדיני משפחה.

מיהי המודל לחיקוי שלך?

יש הרבה נשים ראויות להערצה, אבל אני אבחר בנסיכה דיאנה. היא אישה מדהימה ומעוררת השראה שהלכה עם האמת שלה, ולא עניין אותה מה התקשורת תגיד. היא שמה פס על העולם באלגנטיות שיא ועזרה לאנשים.

מהו הערך המנחה שלך?

השאיפה למצוינות, הרצון להבין כל פרט לעומק. בסופו של דבר זה מה שמביא את הניצחון ללקוח. מעבר לכך, יכולת ההכלה וההקשבה ללקוח הם ערכים חשובים בעיניי. אני לא רואה שום דבר בדרך לתוצאה הרצויה, כלום לא יעצור אותי.

האם הגיל משמש לך יתרון בזירה המשפטית?

אני חושבת שכן. אני באה רעבה, אני נלחמת עבור כל לקוח. בניגוד לעורכי דין ותיקים שבשבילם לקוח הוא רק מספר, אני אעשה הכול בשביל להצליח ואני לא רואה אף אחד ממטר. לדור הצעיר יש יתרון, כי אנחנו פחות מקובעים מהדור שלפנינו.

מה הטיפ שלך לאישה ששוקלת להיפרד מבן זוגה?

מי שנמצאת במשבר חוששת לעשות מעשה, הרבה פעמים בגלל הפן הכלכלי  - ולכן אני אומרת: לפני שאתן מדברות עם מישהו מהסביבה הקרובה, לכו להיוועץ עם עורך דין לדיני משפחה, הוא ידאג להכל. אישה לא צריכה להישאר במקום שלא טוב לה.

למה בחרת בדיני משפחה?

תמיד רציתי להיות עורכת דין וחיפשתי תחום שהוא לא שחור ולבן. אני אדם מאוד רגיש ואני אוהבת לעזור לאנשים בתקופה הכי קשה בחיים שלהם, להראות להם שאפשר לסיים גם בטוב. לפעמים אני משמשת ללקוחותיי על תקן פסיכולוגית ופעמים רבות צריכה להקשיב לסיפורים מאוד קשים ולייעץ בנושאים הכי-הכי אישיים.

מה החשש המרכזי של נשים כשהן מקבלות החלטה להיפרד מבן הזוג?

החשש הכי גדול של נשים הוא עניין הילדים והטראומה שבהורים גרושים, אבל כשזוגות לא מסתדרים ונשארים ביחד, זה עושה רק נזק גדול יותר לילדים. מעבר לזה יש את החשש הכלכלי, נשים דואגות שלא יוכלו לפרנס את הילדים. להן אני אומרת, אל תדאגו, תנו לנו להתעסק בזה. הרבה נשים חרדות שחצי מהזמן לא יהיו עם הילדים, אבל אחרי תקופה קצרה הן מגלות את היתרונות. הן יוצאות לבלות, מפתחות תחביבים וחיות חיים נוחים וטובים יותר.

מה ההגדרה שלך לאישה חזקה?

לדידי, אישה חזקה באמת היא אישה עוצמתית שלא רואה שום דבר בדרך להשגת מטרותיה החשובות. כזו שיודעת לתמרן בין כל משימות החיים ועדיין להשיג את מה שהיא רוצה.

הילה וינטרוב.png
Asset facebook.png
Asset mail.png
Asset insta.png
Asset whatsup.png
נא השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

תודה על הרשמתך